Bakır Filmaşin Hurdası

Bakır filmaşin hurdası satışınızı Birlik Hurda aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Hurda bakır filmaşin alan firmamız Birlik Hurda diğer tüm hurda türlerinizi de satın almaktadır. 

Bakır Filmaşin Hurdası

Bakır filmaşin nedir? Hurda Bakır filmaşin nedir? Filmaşin nedir? Sıcak haddelenerek yapılan, genellikle yarı yuvarlak veya yuvarlak, dikdörtgen, altıgan ve kare kesitinde soğuk çekme için kullanılan kangal halindeki yarı mamül metal çubuk donatıya filmaşin denilmektedir.  Bakır filmaşin, kaplamalı, çıplak ve izoleli olarak iletken ve kablo üretiminde ve ayrıca elektrik - elektronik sektöründe her çeşit iletim malzemesi olarak ve diğer genel amaçlar için kullanımı vardır. 

Bakır filmaşinin kullanıldığı alanda kullanılmaz hale gelmesi durumunda oluşan türe bakır filmaşin hurdası denilir. Bakır filmaşin hurdası bakır hurdası olarak yüksek fiyattan değerlendirilir. Bu kapsamda firmamız Birlik Hurda ile iletişime geçerek hurdalarınızı satabilirsiniz. Bakır filmaşin hurdası alan hurdacılar arasında firmamız Birlik Hurda ilk sırada yer almaktadır. Bakır filmaşin hurdası fiyatlarını öğrenmek için de bizi arayabilirsiniz.

 

Teklif Formu