Kablo Hurdası Alımı

Kablo Hurdası Alımı

Kablo Nedir?

Kablo, elektrik veya telekomünikasyon sinyallerini iletmek için kullanılan koruyucu bir muhafaza içine yerleştirilmiş yalıtılmış bir tel veya tellerdir.

Kabloların içinde hangi metaller var?

Kablolar bir dizi farklı metal içerebilir. Kullanılan en yaygın metal bakırdır, ancak çelik ve alüminyum da sıklıkla kullanılır. Hem çelik hem de alüminyum, bakırdan daha düşük iletkenliğe sahiptir, ancak düşük maliyetleri nedeniyle giderek daha fazla kullanılmaktadır. Aynı zamanda korozyon veya pas risklerinden dolayı kullanıldıkları ortama da bağlı olabilir. Elektrik kablolarında daha az sıklıkla altın ve gümüş kullanılabilir, ancak iletkenlik için büyük olan geniş ticari kullanım için de çok maliyetlidir.

Kablolar genellikle nerede bulunur?

Elektrikli her şey, elektrik akımını iletmek için bir kablo içerecektir. Bu nedenle, elektrik kabloları içerecek çok çeşitli öğeler vardır, ancak genellikle bilgisayar monitörlerinde ve TV'lerde, buzdolabı ve mikrodalga fırın, uzatma kablosu ve bilgisayar sabit diskleri gibi günlük ev elektroniklerinin içinde büyük miktarlar bulacaksınız.

 

Farklı hurda kablo çeşitleri nelerdir?

Ev Kablosu / VIR% 40

Tek Kablo 65%

Kablolama Tezgahları% 55 (Fuseboard / ECU yok)

Düşük Sınıf Kablo / Zırhlı Kablo% 25

Temiz Pyro

Plastik Pyro

Diğer Kablo Çeşitleri

 

Yüksek Sınıf Kablo, Kalaylı Kablo, Kalaylı Bakır Kablo, ACSR Alüminyum Kablo, Kurşun Zırhlı Bakır Kablo, Veri Kablosu, Koaksiyel Kablo, Tek Çekirdekli Kablo, Kurşun Bakır Kablo, PVC Pyro, Parlak Kablo, Endüstriyel Kablo, Yağlı Kablo, Pirinç Tel, CNE Kablo (Bakır ve Alüminyum), PVC Parlak Kablo, Otobüs Tezgahları, SWA Parlak Kablo, SWA Kalaylı Kablo, Yağlı SWA Kablosu, Anahtar Çan Kablosu, Kuru Poli Kablo, Yağlı Poli Kablo, Yağlı Kendinden Destek Kablosu, PVC Tekli, Kurşun Kablo, Kurşun ve Alüminyum Kablo, Pamuk Örgülü Kablo, Fiber Optik Kablo, Üflemeli Fiber Optik Kablo, Bakır Kablo.

En İyi Hurda Kablo Fiyatları

Büyük miktarlarda endüstriyel veya ticari tesislerden doğrudan toplayarak, tüm kablo ve demir dışı metal miktarlarını geri dönüştürebiliriz. En iyi hurda kablo fiyatını arıyorsanız, sizin için bununla ilgilenelim. Birlik Hurda olarak tüm kablo hurdalarınızı değerlendirmek, geri dönüşüme kazandırmak için telefonunuzu vekliyoruz.

GALERİ
Teklif Formu