Bakır Hurdası Alımı

Bakır Hurdası Alımı

Bakır ve bakır alaşımı endüstrisinin ekonomisi, fazla ürünlerin ekonomik geri dönüşümüne bağlıdır. Üretim proseslerinden kaynaklanan proses hurdaları, nihai ürünün maliyetini düşürmek için geri dönüşüm için saklanır ve takas edilir. Ortalama olarak, tüm üretimin yaklaşık% 40'ı geri dönüştürülmüş metalden elde edilmektedir. Birkaç ürün için bu oran% 90'dan fazladır.

Bakır ve bakır alaşımlarının geri dönüşümü, düşük güç tüketimi ve minimum kayıp ile nispeten ucuzdur. Bakır ve alaşımlarının geri dönüşümü, bakır endüstrisinin başlangıcından beri üstlenilen üretim ekonomisinde önemli bir rol oynamaktadır. Geri dönüştürülmüş malzeme kullanılarak bir alaşım yapılabilirse, hammaddenin maliyeti önemli ölçüde azaltılabilir. Hurda yüksek saflıkta bakırsa ve diğer metaller tarafından kirlenmemişse, yüksek kaliteli bir ürün yapmak için kullanılabilir. Benzer şekilde, eğer hurda ayrık tutulursa ve sadece bir alaşım bileşiminden oluşursa, endüstri standartlarına uygun üstün kaliteli bir ürüne yeniden eritmek daha kolaydır.

Bakır Hurdası Alımı

Bakır hurdası ne kadar sorusu arama motorlarında oldukça fazla aranmaktadır ve Bakır hurdasının fiyatları araştırılmaktadır. Öncelikle belirtmemiz gerekir ki Bakır en yüksek fiyatlı metal hurdalarından biridir. Ancak net bir fiyat yazılamaz.  Zira sürekli değişiklik göstermektedir.  Bakır hurdası borsasında Bakır arz ve talep dengesi sebebiyle ve döviz kurlarında yaşanan dalgalanmalar fiyatları etkilemektedir. Bu nedenle net bir fiyat almak istediğinizde hurdacı firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Hurdacı firmamız tarafından Bakır metal borsası anlık olarak takip edilmektedir. Bu şekilde fiyat bilgisi hemen verilebilir. 

GALERİ
Teklif Formu