Nikel Hurda Alımı

Nikel Hurda Alımı

Nikel hurdalarınızı satmak için en doğru adres olarak Birlik Hurdayı seçebilirsiniz. Nikel hurdası fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Nikel, muhtemelen sadece çelik ve muhtemelen alüminyumun arkasından gelen en yaygın metallerden biridir. 18. yüzyılda resmi olarak keşfedilmesine rağmen, binlerce yıl öncesine dayanan uygulamalarda nikel kullanılmıştır. Rengi ve sertliği göz önüne alındığında, bazen gümüşle karıştırılsa da, ağır hizmet uygulamalarında çok daha dayanıklı ve kullanışlıdır. Özellikle alaşımlarda kullanıldığında öne çıkmasına yardımcı olan bu dayanıklılıktır. Aslında, nikel, Inconel dahil olmak üzere bazı süper alaşımlara dahil edilir.

Nikel Hurda Alımı

Nikelin fiziksel özellikleri, alaşımlarda ve kaplama uygulamalarında güçlü bir seçim olmasını sağlar. Toz formuna indirgendiğinde, yüksek yüzey alanı göz önüne alındığında oldukça reaktiftir. Bununla birlikte, geleneksel dökme formunda, nikel inerttir. Bu farkın nedeni, metalin oda sıcaklığında oksijene maruz kaldığında bir oksit tabakası oluşturma yeteneğidir. Oksit katman, görünmez olmasına rağmen metal ve çevre arasında bir conta gibi davranır. Bu oksit tabakası daha fazla korozyonu önler, bu nedenle nikel çoğu uygulamada korozyona dayanıklı bir metal olarak kabul edilir.

Nikel ayrıca sünek ve güçlüdür, bu nedenle darbe ve aşındırıcı kuvvetlere karşı direncini korurken çeşitli şekillerde kolayca oluşturulabilir. Nikelin sünekliği, kaplamanın araç veya nesne etrafında şekillendirilmesi gereken kaplama uygulamaları gibi özel şekillendirme gerektiren herhangi bir uygulamada sahip olmak için ideal bir özelliktir.

Birlik Hurda olarak tüm nikel hurdalarınızı değerlendirmek, geri dönüşüme kazandırmak için telefonunuzu vekliyoruz.

GALERİ
Teklif Formu