Çinko Hurdası Alımı

Çinko Hurdası Alımı

Çinko, topluma çok sayıda sosyal ve ekonomik fayda sağlar. İnsan, çeşitli endüstriyel uygulamalar için değerli özelliklere ve özelliklere sahip bu çok yönlü doğal element için geniş bir kullanım alanı keşfetti.

Çinkonun en önemli kullanımı, sıcak daldırma galvanizleme tekniği kullanılarak çeliği korozyondan korumaktır. Metal, gezegendeki en çok kullanılan malzemelerden biri olan çeliğin dayanıklılığını uzatmak için kullanılır. Hem çinko hem de çelik% 100 geri dönüştürülebilir. Çinko-çelik kombinasyonu, yaşam döngüsü maliyetleri açısından önemli ekonomik faydalara sahiptir. Azaltılmış sülfür dioksit (SO2) seviyeleri ile birçok sanayileşmiş ülkede gelişmiş hava kalitesi, bugün çinko kaplamaların çelik için daha da uzun süre korunmayı kolaylaştırdığı anlamına gelir.

Yaşam döngüsü maliyetine artan dikkat, tasarımcıları, belirleyicileri ve yatırımcıları, elektrik dağıtım direklerinden güvenlik bariyerlerine, inşaattan otomobillere ve çiftlik kapılarından telesiyejlere kadar birçok geleneksel ve yeni uygulamada çinko kaplamalı çeliği tercih ediyor.

Birlik Hurda olarak tüm çinko hurdalarınızı değerlendirmek, geri dönüşüme kazandırmak için telefonunuzu vekliyoruz.

GALERİ
Teklif Formu