Kola Kutusu Hurdası

Kola kutusu hurdası satışı gerçekleştirmek istediğinizde hemen Birlik Hurdayı arayabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakın olan firmamız ile iletişime geçerek tüm hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Kola Kutusu Hurdası

Kola kutusu hurdası varsa elinizde ve bunları değerlendirmek isterseniz hurdacı firmamız Birlik hurda ile iletişime geçebilirsiniz. Hurdacı firmamızca kola kutusu hurdaları satın alınmakta ve geri dönüşümleri sağlanmaktadır. Kutu kolalar alüminyumdan yapılmaktadır. Alüminyum geri dönüşümü sağlanabilen bir metaldir. Bu kapsamda firmamız Birlik Hurda ile iletişime geçerek hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Birlik Hurda olarak tüm hurda türlerinin alımını yapıyoruz. Demir, çelik, bakır, nikel, krom, kobalt ve diğer tüm hurda türleri için bizi arayabilirsiniz. En yakın hurdacı olarak çalışan firmamıza her bölgeden iletişim sağlayabilirsiniz. 

Hurda Kutu Kola Fiyatları 2021

Kola kutusu hurda fiyatları alüminyum hurdası ile eşdeğerdir. Ham maddesi alüminyum olduğundan alüminyum hurdasının fiyatına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Alüminyum hurdası alan yerler aynı zamanda kola kutusu hurdası da satın almaktadırlar.

Kola kutusu hurdası alan yerler ile iletişime geçmek için bizi yani Birlik Hurdayı arayabilirsiniz. Gün içinde her saatte bize ulaşabilir ve hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız. Kola kutusu hurda fiyatı için Birlik hurda ile iletişime geçin.

 

Teklif Formu