Titanyum Hurdası

Titanyum hurdası satmak için doru yerdesiniz. Firmamızca titanyum hurdası ürünleriniz yüksek değerden satılır. Hurda borsası fiyatlarından tavan fiyatlar üzerinden satın alıyoruz ve geri dönüşümünü sağlıyoruz.

Titanyum Hurdası

Titanyum doğada az bulunan bir metal elementtir. Ancak yer kabuğunda en çok bulunan 6. elementtir. Oldukça fazla kullanım alanı mevcuttur. Hafif, güçlü ve parlak olması, korozyona karşı dirençli olması, çeşitli metallerle alaşım yapmaz özelliği olması, yüksek dayanıklılığa sahip olması, yoğunluğunun düşük olması saf halinin esnek olması, yüksek etime noktasına sahip olması ve suda çözünmeme özelliğinin olması kullanım alanını genişletmiştir. 

Titanyumun başlıca kullanım alanları plastik, kâğıt ve boya sektörleridir. Savunma, uçak sanayileri, kimya, araç motor parçaları, elektrokimya sektörlerinde de oldukça fazla kullanımı mevcuttur. Mücevher ve takı sektörlerinde de kullanılır. Bunlar haricinde de çok fazla kullanım alanı vardır. Titanyumun kullanılmaz duruma gelmesi durumunda titanyum hurdası oluşur. Bu durumda titanyum hurdası alan hurdacı aradığınızda hemen firmamız Birlik Hurda ile iletişime geçin.

Teklif Formu